استقبال فعالان بخش های مختلف صنعت فاوا از الکامپ بیست و چهارم

 
به گزارش ستاد اجرایی الکامپ، تاکنون استقبال گسترده ای از سوی شرکت های پرداخت الکترونیک به ثبت رسیده است و شاهد حضور شرکت های فن آوا، به پرداخت ملت، پرداخت الکترونیک سداد، پرداخت الکترونیک سامان کیش، تجارت الکترونیک پارسیان، کارت اعتباری ایران کیش، فناوران هوشمند بهسازان فردا و غیره هستیم. علاوه بر اینها بانک ملت نیز در این دوره نمایشگاه ثبت نام کرده و حضور خواهد داشت.
در میان ثبت نام کنندگان این دوره الکامپ می توان اسامی سه اپراتور تلفن همراه رایتل، همراه اول و ایرانسل را مشاهده کرد. همچنین شرکت های انتقال داده های نداگستر صبا، آسیاتک، گسترش ارتباطات مبنا، فن آوا، داتک و غیره نیز از رسته اینترنتی ها در الکامپ ثبت نام کردند.
از میان شرکت های امنیتی اسامی شرکت های امن افزار گستر شریف، اندیشه نگار پارس، داده پردازان دوران و شرکت فنی و مهندسی امن پردازان کویر دیده میشود.
پارک علم و فناوری پردیس، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، پارک علم و فناوری یزد، پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و مرکز تخصصی آپا- واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی نیز در میان ثبت نام کنندگان قرار دارند.
همینطور شرکت مخابرات ایران نیز در این دوره از نمایشگاه الکامپ حضور خواهد داشت.
علاوه بر اینها شرکت های فعال در حوزه نرم افزارهای مالی و اداری، پشتیبانی، ارائه کنندگان خدمات مشاوره، تجارت الکترونیک، شبکه، تولیدکنندگان محتوا و خدمات ارزش افزوده، شرکتهای امنیتی، آموزشی، تولیدکننده باتری و UPS و غیره مشارکت قابل توجهی در این دوره نمایشگاه به ثبت رساندند.
این در شرایطی است که ثبت نام دو سالن الکام استارز و الکام گیمز از شنبه پنجم خرداد ماه آغاز می شود و همچنین دستگاه ها، نهادها و سازمان های دولتی ارائه دهنده خدمات دولت الکترونیک نیز در سالنی مستقل با همین عنوان در نمایشگاه مستقر خواهند شد. 
بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ به همت سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور در تاریخ ششم تا نهم مرداد ماه در محل نمایشگاه های دایمی تهران برگزار خواهد شد.
علاقه مندان تا پایان وقت اداری سوم خرداد ماه فرصت دارند تا از طریق سایت http://iran-elecomp.com اقدام به ثبت نام در بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ کنند.