درسا، محصولات فضای مجازی مناسب کودک و نوجوان را در الکامپ ارایه کرد

خانواده درسا به عنوان یکی از شرکت کنندگان در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکامپ، به معرفی و ارائه خدمات و محصولات فضای مجازی  در حوزه کودک و نوجوان اقدام کرده است.

ستاد خبری الکامپ 24- زیست بوم مجازی درسا به عنوان ارائه دهنده خدمات و محصولات تلفن های همراه و تبلت در فضای مجازی با محوریت ایرانی-اسلامی یکی از همین مجموعه های فعال به شمار می رود که به صورت تخصصی برنامک‌های مناسب برای سنین کودک و نوجوان عرضه می کند.

این مجموعه با معرفی محصولاتی از قبیل درسابازار، فندقستان، آفرینک، اینترنت درسا و ... به تمام نیازهای سرگرم کننده و آموزشی کودک و نوجوان توجه کرده است.

همچنین دنیای درسا به عنوان برنامک کنترل و نظارت والدین بر فرزندان از دیگر خدماتی است که در این دوره از نمایشگاه، از سوی خانواده درسا معرفی و ارائه می شود.

علاوه بر این، خانواده درسا در محوطه بیرونی به منظور ایجاد فضایی شاد و مفرح برای بازدیدکنندگان، برنامک جامک که در زمان برگزاری بازی های جام جهانی رونمایی و اجرا شد را در اختیار عموم گذاشته و در کنار آن با اجرای فوتبال دیرین دیرین، چالش فوتبالی بین خانواده ها ایجاد کرده و در نهایت با تقدیم هدایایی، به این چالش ابعاد جذاب تری می افزاید.

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک ششم الی نهم مرداد 1397 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در حال برگزاری است و علاقمندان به حوزه کودک و نوجوان اعم از خانواده ها و استارت آپ های این حوزه می توانند با مراجعه به سالن خلیج فارس، از این غرفه بازدید کنند.