mentors

 

اتاق شتاب

جایی برای همفکری و کسب تجربه از باتجربه‌ها

 

در اتاق‌ شتاب الکام استارز چه خبر است؟

شتابدهی استارتاپ‌ها یکی از بخش‌های مهم و اثرگذار در مراحل رشد یک کسب‌و‌کار است. در این مرحله است که تیم‌ها کسب‌وکار یا حتی ایده اولیه خود را به کار حرفه‌ای تبدیل می‌کنند و آماده مذاکره با سرمایه‌گذاران برای راه‌اندازی و گسترش کار خود می‌شوند.

شتابدهی کسب‌وکارها فرصتی است برای اینکه گرفتاری‌ها و چالش‌های تیم های استارتاپی با کمک منتورها و آدم‌های باتجربه‌تر برطرف شوند. از راه‌های رفته و موفقیت‌ها و شکست‌های دیگران درس بگیریم و هزینه‌ها مصاعف ندهیم و فرصت‌ها را نسوزانیم.

الکام‌استارز در برنامه‌های خود همواره به بخش شتابدهی توجه داشته و همیشه یکی از قسمت‌های جذاب آن «اتاق شتاب» بوده است.

رونمایی از پلتفرم منتورشیپ الکام‌استارز

امسال یک تغییر بزرگ در راه است. برای اولین در اکوسیستم استارتاپی کشور یک پلتفرم منتورشیپ با حضور چهره‌های شناخته‌شده استارتاپی کشور طراحی و در روز اول نمایشگاه افتتاح خواهد شد. پلتفرمی که این امکان را به جوانان مستعد و تیم‌های استارتاپی سراسر ایران عزیز می‌دهد تا در بستر آنلاین به برخی از باتجربه‌ترین چهره‌های استارتاپی دسترسی داشته باشند و در حوزه‌های مختلف کسب‌وکاری از آن‌ها به‌صورت آنلاین مشاوره بگیرند.

پلتفرمی که در تمام طول سال فعال خواهد بود و با راهبری دبیرخانه دائمی الکام‌استارز خدمات منتورشیپ و مشاوره رایگان در اختیار کسب‌وکارهای نوآور ایرانی قرار خواهد داد.

منتورهای اتاق شتاب

اتاق شتاب جایی است تا تیم‌ها و کسب‌وکارهای استارتاپی پای مشاوره باتجربه‌ها بنشینند. امسال و در شتاب 1400 منتورهای مختلفی از حوزه‌های متنوع استارتاپی و کسب‌وکاری همراه ما هستند. زمان‌بندی حضور این منتور در اتاق شتاب در طول 4 روز نمایشگاه از طریق اینستاگرام ما اطلاع‌رسانی خواهد شد.

ثبت‌نام در «اتاق شتاب»

برای حضور در اتاق شتاب به اینجا بروید و ثبت‌نام کنید. به‌زودی لیست کامل منتورها روی سایت الکامپ و رد بخش «شتاب» بارگزاری خواهد شد.